Dlaczego my?

Czy próbowałeś uczyć się angielskiego, używając narzędzi takich jak  Duolingo, Verbling, płyty audio CD, ale nadal nie potrafisz przeprowadzić rozmowy w języku angielskim?

LinguaShire ~ Eglish PL zostało założone z jednym celem i tylko jednym celem: pomóc Polakom mówić po angielsku (koniec z „skinieniem i uśmiechem, skinieniem głowy i uśmiechem”). Wybraliśmy najlepsze metodologie i praktyki nauczania, które pomogą Ci osiągnąć biegłość konwersacyjną w języku angielskim.

Nasz zespół

Jak ze wszystkim innym w życiu, praca z profesjonalistą ma sens i się opłaca. Studenci często opisują nasz zespół jako skuteczny, punktualny, przyjacielski i profesjonalny.

W LinguaShire ~ English PL będziesz pracować z wysoko wykwalifikowanym native speakerem, który jest w 100% biegły w języku angielskim i bardzo przyzwyczajony do Polskiej kultury i wartości. Co to oznacza dla Ciebie? Oznacza to mniej stresu oraz bardziej efektywną i przyjemniejszą naukę.

Każdy członek naszego zespołu jest certyfikowany do nauczania języka angielskiego jako obcego. Możesz spodziewać się starannie zaplanowanych lekcji, a także efektywnego wykorzystania zasobów dydaktycznych. Nasze indywidualne lekcje anglieskiego przez Skype są wysoce kontrolowane. LinguaShire ~ English PL zainwestowało w fizyczną lokalizację, aby zapewnić naszym uczniom zawsze doskonałe doświadczenie za każdym razem, gdy dzwonią. Ponadto, posiadanie scentralizowanego zespołu pozwala LinguaShire ~ English PL zapewnić ciągłą edukację nauczycielom i organizować regularne spotkania dydaktyczne.

Spotkaj się z korepetytorem na bezpłatnej 55-minutową konsultacji, kliknij tutaj!

Nasz program

LinguaShire to organizacja, która starannie opracowała program łączący sprawdzone metodologie komunikacyjne z praktycznym podejściem opartym na interakcji.

Program ma na celu pomóc Ci stać się pewnym siebie i kompetentnym mówcą po angielsku. Dołączyliśmy wiele kontrolowanych odgrywania ról, ćwiczeń powtarzania i ćwiczeń, które pomogą Ci zbudować własne frazy. Od pierwszej sesji powinieneś spodziewać się praktyki mówienia i słuchania. Naszym celem jest, abyś jak najszybciej zaczął myśleć po angielsku.

Nasz program jest wyjątkowy i zaprojektowany z elastycznością, aby umożliwić nauczycielowi dostosowanie określonego słownictwa i idiomów w zależności od osobistych celów związanych z językiem. W końcu z pewnością chcesz skutecznie używać tego języka w rozmowach w świecie rzeczywistym!