Jak to działa?

1.Konsultacje

Spotkasz się przez 55 minut z wysoko wykwalifikowanym nauczycielem angielskiego przez Skype. To świetna okazja, aby podzielić się swoimi celami, zadać pytania i doświadczyć indywidualnych korepetycji z angielskiego! Jeśli jesteś całkowicie zadowolony z konsultacji, Twój nauczyciel udzieli Ci instrukcji dotyczących kroku 2!

2. Portal studenta

Możesz już wybrać miesięczną subskrypcję. Twój portal studencki sprawia, że planowanie, zmiana harmonogramu lub anulowanie lekcji jest dziecinnie proste. Będziesz mieć dostęp na żywo do harmonogramu swojego nauczyciela 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby dostosować lekcje do napiętego harmonogramu.

3.Jesteś z nami

Poznałeś swojego korepetytora, wybrałeś miesięczną subskrypcję i zaplanowałeś pierwsze lekcje. A teraz najbardziej ekscytująca część: przygotuj się do mówienia po angielskiego od pierwszego dnia. Twój nauczyciel opracował plan obejmujący Twoje cele, a dziś oznacza początek niesamowitej podróży.

4.Podróż do płynności

Regularnie planowane lekcje z nauczycielem będą skuteczne i wymagające, ale bezstresowe. LinguaShire ~ English PL słynie z wysokich standardów akademickich, cierpliwości, stałej motywacji i punktualności. Pracujesz ze scentralizowanym zespołem tutorów, którym zależy na Tobie, więc zrelaksuj się i ciesz się swoimi wynikami.

5.Sukces

Czas świętować! Wykonałeś niesamowitą pracę pod świetnymi wskazówkami Twojego nauczyciela LinguaShire ~ English PL. To dla nas kolejna udana studencka historia i kolejne odhaczenie dla Ciebie. Poleć nas, dzieląc się swoją historią, aby zainspirować innych do zrobienia tego samego.