Nasz zespół

Poznaj kilku naszych angielskich korepetytorów

Nasz zespół certyfikowanych angielskich korepetytorów online zapewnia szyte na miarę lekcje, które docierają do uczniów dokładnie tam, gdzie się znajdują. Nasze lekcje angielskiego online są zaprojektowane z myślą o maksymalnym zachowaniu płynności konwersacji.

andrew

Andrew

Andrew jest posiadaczem certyfikatu TEFL (Teaching English as a Foreign
Language), oraz absolwentem All Saints College i Staffs University w Wielkiej Brytanii. Posiada on wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, które zdobył pracując na Uniwersytecie WSPiA, Politechnice Lubelskiej, oraz w KUL University.

Kocha literaturę i kinematografię. Jest także pasjonatem sportu, trenuje amatorsko kolarstwo, oraz biega maratony.

Sally

Sally

Sally to profesjonalna nauczycielka angielskiego z Londynu z 8-letnim doświadczeniem, która posiada certyfikat z angielskiego na poziomie C2, przez ponad 2 lata mieszkała w USA, gdzie pracowała i uczęszczała do collegu. Oprócz angielskiego generalnego, specjalizuje się w języku biznesowym, finansowym, marketingowym oraz IT.

Jej nauczanie polega na bezstresowych korepetycjach na poziomach A1-C2, skutecznie przygotuje do matury podstawowej, rozszerzonej i ustnej lub egzaminów językowych (FCE, CAE, TOEFL, IELTS, LCCI oraz uczelnianych). Sally przygotowywała wielu studentów do egzaminu B2 na UW, PW oraz do innych uczelni. Jej specjalizacja to Business English. Posiada bogate doświadczenie w pracy z maturzystami, studentami i osobami pracującymi.

coach_paul

Paul

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM (spec. tłumaczenie konferencyjne) w Poznaniu. Jestem również tłumaczem symultanicznym i konsekutywnym. Ukończyłem również anglistykę ze specjalizacją Język Obcy Biznesowy i Technologia Informacyjna. Posiadam oficjalny najwyższy certyfikat Cambridge C2 Proficiency (uzyskałem najwyższą możliwa ocenę „Grade A”).

Jestem nauczycielem z pasją i trenerem języka ale również filologiem i specjalistą językowym z krwi i kości.

 

Nasz proces rekrutacji - w skrócie

W LinguaShire English poszukujemy najlepszych nauczycieli angielskiego online zupełnie inaczej niż nasza konkurencja. Podczas gdy konkurencja zatrudnia każdego, kto „wykazuje biegłość” w języku angielskim, mamy znacznie bardziej rygorystyczne kryteria. Znajomość języka bardzo różni się od umiejętności nauczania języka. Naszym celem jako prywatnych korepetytorów angielskiego jest pomoc uczniom w tworzeniu wyników, aby ćwiczyć język i zyskać pewność siebie. Aby to zrobić, potrzebujesz wiedzy, doświadczenia i ustawicznej edukacji, najlepiej od Native Speaker’a.

1. Rozmowa twarzą w twarz w języku angielskim, podczas której kandydat wykazuje zrozumienie podstawowych teorii przyswajania języka:
• Hipoteza naturalnego porządku
• Hipoteza wejściowa
• Monitoruj hipotezę
• Hipoteza filtra afektywnego

2. Lekcja nadzorowana, podczas której kandydat wykazuje umiejętność korzystania z powszechnie akceptowanych metodologii i metod nauczania języka:
• Podejście komunikacyjne
• Prezentacja-praktyka-produkcja
• Nauka oparta na zadaniach
• Testuj, ucz, podejście testowe

3. Trzy tygodnie ciągłego szkolenia i regularnych ćwiczeń z uczniami biorącymi udział w bezpłatnych lekcjach angielskiego online. Na tym etapie kandydat musi wykazać się umiejętnością planowania lekcji i zaraźliwym pozytywnym nastawieniem.

4. Na koniec oficjalne przyjęcie powitalne w rodzinie korepetytorów angielskiego online LinguaShire!

Gotowy do rezerwacji konsultacji online z
naszym angielskim nauczycielem?