Często zadawane pytania

Login

Portal studenta

Portal studencki to osobiste konto każdego ucznia. Daje pełny wgląd w opcje subskrypcji, dostępność korepetytora w czasie rzeczywistym, ustalenia harmonogramu i przetwarzanie płatności.

Portal studencki obsługuje wszystkie główne przeglądarki, w tym:
Chrome, Safari, Firefox i Internet Explorer.

Tak, możesz uzyskać dostęp do swojego konta w portalu studenckim za pomocą dowolnej przeglądarki na urządzeniu mobilnym.

Rezerwacja

Rezerwacja lekcji

UWAGA: Przed zaplanowaniem lekcji musisz wykupić abonament.

Po zalogowaniu się do portalu studenckiego i wykupieniu abonamentu miesięcznego kliknij przycisk Zarezerwuj teraz.
Wybierz swojego trenera
Znajdź i wybierz odpowiednią dla siebie datę i godzinę z wyświetlonego harmonogramu.
Kliknij „Zarezerwuj teraz”, aby potwierdzić wybór. Jeśli chcesz zaplanować kilka lekcji hiszpańskiego na najbliższe dni lub tygodnie, kliknij „Dodaj więcej rezerwacji”. Zaleca się rezerwację z co najmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Aby zobaczyć nadchodzącą dostępność, kliknij strzałkę „Następny tydzień” nad harmonogramem.

Nasza platforma planowania jest dostępna, aby pomóc Ci zaplanować lekcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Kliknij przycisk Zarezerwuj teraz w swoim portalu studenckim.
Wybierz swojego trenera z menu.
Zobacz daty i godziny, kiedy Twój trener jest dostępny w harmonogramie.

Tak, Twój portal studencki automatycznie rozpozna Twoją lokalizację, a godziny będą wyświetlane w Twojej strefie czasowej.

Możesz zaplanować swoje lekcje na następny dzień

Absolutnie! Ważne jest, aby lekcje angielskiego były częścią twojego tygodniowego programu zajęć. Planując z wyprzedzeniem, Ty i Twój trener będziecie dobrze zorganizowani i na dobrej drodze. Skorzystaj z naszego zespołu planowania, łatwo jest z nami wskoczyć do telefonu i zbudować harmonogram na miesiąc.

30 dni wcześniej, korzystając z portalu studenckiego. 90 dni na żądanie.

Tak, możesz umówić się na lekcję z wybranym trenerem. Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z naszym zespołem ds. Harmonogramów przed zmianą trenera, zawsze będą mieli dobrą sugestię: biuro@english.linguashire.pl

Nasz zespół ds. Planowania jest dostępny, aby pomóc Ci indywidualnie. Nagraj jako e-mail na adres biuro@english.linguashire.pl, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu najbliższych kilku godzin (nie więcej niż 24 godziny, to obietnica!).

Anulowanie lekcji

Przejdź do Moje rezerwacje w górnym menu w portalu studenckim.
Nadchodzące lekcje są wyświetlane w sekcji Nadchodzące rezerwacje.
Kliknij Anuluj przy spotkaniach, które chcesz anulować.
Środki na lekcje są automatycznie zwracane na Twoje konto.

UWAGA: Zgodnie z naszymi warunkami, jesteś odpowiedzialny za anulowanie lub zmianę harmonogramu co najmniej 24 godziny przed rezerwacją; brak anulowania spowoduje rezygnację z lekcji. W przypadku nadzwyczajnych okoliczności prosimy o kontakt pod adresem biuro@english.linguashire.pl

Nasz system automatycznie wyłączy przycisk Anuluj na 24 godzin przed Twoją lekcją.

Dopóki dokonasz zmian co najmniej 24 godzin przed dokonaniem rezerwacji, nie ma żadnych opłat.
UWAGA: Zgodnie z naszymi warunkami, nasz system pozwoli Ci anulować lub przełożyć termin tylko na 24  godzin przed lekcją.

Twój trener będzie na Ciebie cierpliwie czekał. Prosimy o zrozumienie, że trener nie jest w stanie „nadrobić” straconego czasu na zakończenie lekcji. Podejmij wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby rozpocząć lekcje na czas, to zawsze zadziała na Twoją korzyść. Jeśli z reguły jesteś punktualny, gratulacje!

Rozumiemy, że sytuacje awaryjne są poza Twoją kontrolą. Jeśli tak się stanie, prosimy o przesłanie nam e-maila biuro@english.linguashire.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie.

Zmiana harmonogramu lekcji

W portalu studenckim nie ma opcji zmiany terminu. Anuluj nadchodzącą lekcję. Środki na lekcje zostaną natychmiast zwrócone na Twoje konto i będą dostępne na nową rezerwację lekcji.

Tak, Twój trener otrzyma automatyczne powiadomienie e-mail, gdy tylko wprowadzisz zmiany w swoim harmonogramie.

Płatność

Zakup lekcji

Wszystkie lekcje są płatne z góry. Przed zaplanowaniem lekcji musisz wykupić abonament.

UWAGA: Przed dokonaniem zakupu musisz utworzyć konto.

Aby wykupić abonament miesięczny:

Przejdź do opcji Subskrypcje w górnym menu w portalu studenckim. (Jeśli nie masz jeszcze konta w portalu studenckim, kliknij przycisk Portal studenta u góry strony pod adresem spanish.linguashire.com).
Wybierz plan, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Przeczytaj i zaakceptuj nasze warunki, zaznaczając pole.
Kliknij Potwierdź, a pojawi się nowe okno z prośbą o wprowadzenie informacji o karcie kredytowej.
Kliknij Zapłać, aby bezpiecznie dokonać pierwszej miesięcznej płatności za subskrypcję.

* Możesz również zapisać się i automatycznie założyć konto pod adresem: english.linguashire.pl/cennik

Pod koniec bezpłatnej 55-minutowej konsultacji przez Skype, Twój korepetytor z języka hiszpańskiego udzieli Ci rekomendacji na podstawie Twoich celów i ram czasowych. Większość uczniów konsekwentnie bierze 2 lekcje w tygodniu, co sprawia, że ​​nasz plan „DWA” jest najpopularniejszym planem. Chcesz jechać szybciej? Wybierz nasz plan „TRZY”, aby brać udział w 3 lekcjach tygodniowo. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sugerujemy rozpocząć od rezerwacji zabawnej i pouczającej konsultacji Skype.

Tak, Twoje kredyty wygasną na koniec każdego cyklu rozliczeniowego. Twój plan będzie automatycznie odnawiany co miesiąc, upewnij się, że jesteś konsekwentny w swoich lekcjach (będzie to klucz do Twojego sukcesu!).

Nie. Możemy spełnić i przekroczyć Twoje oczekiwania tylko wtedy, gdy wykażesz się zaangażowaniem i konsekwencją w prowadzeniu coachingu. Nauka języka to piękna podróż, która wymaga wysiłku i wytrwałości, a my jesteśmy dumni z tego, że robimy wszystko dobrze za pierwszym razem. Obiecujemy trzymać cię za rękę na każdym kroku.

Zdecydowanie! Jeśli chcesz ulepszyć lub obniżyć swój plan, możesz o to poprosić, wysyłając e-mail na adres biuro@english.linguashire.pl

Metody płatności

Możesz zapłacić za lekcje dowolną główną kartą kredytową lub debetową w portalu studenckim.
Twoje płatności są przetwarzane przy użyciu najbezpieczniejszych dostępnych procesorów płatności. Stripe przewyższa najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, jest chroniony protokołem SSL i zgodny z PCI. Stripe to poziom 1 dostawcy usług PCI, który zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa przetwarzania płatności
Nie, nie ma żadnych opłat dla studentów. Opłaty są wnoszone przez LinguaShire English bezpośrednio do firmy przetwarzającej karty kredytowe.

Zwroty kosztów i zapisy

Tak, aby anulować subskrypcję, musisz zrobić to ręcznie w swoim portalu studenckim. Przejdź do Subskrypcje w menu głównym i wybierz Moja subskrypcja; kliknij Anuluj cykliczne.

 

Jeśli potrzebujesz zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z naszym zespołem ds. Planowania pod adresem biuro@english.linguashire.pl. Zwroty kosztów będą naliczane proporcjonalnie w zależności od liczby wykorzystanych lekcji i dostosowane do wszelkich przerw cenowych w ramach naszych subskrypcji. Przykro nam, że odchodzisz 🙁
Portal studencki nie wyśle ​​automatycznie e-maila z potwierdzeniem, przepraszam za tę niedogodność. Jeśli chcesz zachować pokwitowanie, możesz o nie poprosić w dowolnym momencie, pisząc na adres biuro@english.linguashire.pl
Transakcja powinna zostać zaksięgowana na Twoim wyciągu bankowym niemal natychmiast. Jeśli czekałeś kilka minut i nadal go nie widzisz, napisz na adres biuro@english.linguashire.pl, podając szczegóły.

Masz jeszcze jakieś pytania?